Facebook'ta Şal Marketi Instagram'da Şal Marketi
Ürün sepete eklenmiştir.close
Sayfa başına dön
0212 512 1 512 Satış ve Destek Hattı 08:00 - 18:00

 

- Ürünü İade Etmek İstediğimde ne Yapmam Gerekiyor

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkân vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz (değişim yapılmamaktadır). İade öncesi ürünü iade nedeninizi belirterek fatura numaranızı ve sipariş numaranızı içeren bir email ile [email protected] adresine veya 0543 522 8029 whatsapp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir.

Sorunlu ürünler tarafımıza ulaşıp, kontroller yapıldıktan sonra gerekli işlemler yapılır. 

Kampanyalı 2 li ürün alımında yapılan indirimde, düşük olan ürünün tutarı iade edilir.

Sorunlu ürünlerden (defo, kumaş dokusunda oluşan ip çekimi, yanlış ürün gönderimi vb.) oluşacak iadelerde taşıma ve iade edilecek tutarın havale masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır, PTT kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için anlaşma kodunu PTT kargo şubeleri ile paylaşınız.

Şal Marketi PTT Kargo Anlaşma Kodu603954076

"Renk, kumaş beğenmeme veya ürün iptali gibi sebebiyle yapılan iadelerde, iade edilecek ürünün dönüş kargo ücreti size ait olarak gönderim yapabilirsiniz."

- İade Ettiğim Ürünün Ödemesini Nasıl Alırım

Havale (Banka veya Ptt) ve Kapıda ödeme ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi için ayrıntılı hesap bilgilerinizi (ad,soyadı, banka ve şube adı, hesap numarası)  veya ad, soyad  TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı email ile [email protected] adresine veya 0543 522 8029 whatsapp numaramıza mesaj olarak iletmeniz gerekmektedir. İadeniz onaylandıktan sonra 1 ile 3 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir.

Kredi kartı ile yaptığınız siparişlerinizde iade ücreti ödemeyi yaptığınız karta yapılacaktır.

Bankanız hesap hareketlerine hemen yansıtmayabilir. Bir sonraki ay hesap hareketlerinizden ya da internet bankacılığından ilgili tutarı görebilirsiniz. Yine de görülemiyor ise konu ile ilgili kart sahibi, kartın bağlı olduğu bankanın çağrı merkezini arayarak  ayrıntılı bilgi alabilir.