Facebook'ta Şal Marketi Instagram'da Şal Marketi
Ürün sepete eklenmiştir.
Sayfa başına dön
0212 512 1 512 Satış ve Destek Hattı 08:00 - 18:00

 

- Ürünü Değişim ve İade Etmek İstediğimde ne Yapmam Gerekiyor

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkân vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Değiştirme veya iade öncesi ürünü değiştirme veya iade nedeninizi belirterek fatura numaranızı ve sipariş numaranızı içeren bir email ile info@salmarketi.com adresine veya 0543 522 8029 whatsapp numaramıza mesaj gönderebilirsiniz. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir.

Sorunlu ürünlerden oluşacak iadelerde taşıma masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır, MNG kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Şal Marketi anlaşma kodunu MNG kargo şubesi ile paylaşınız.

Şal Marketi MNG Kargo Anlaşma Kodu: 190777037

Renk veya ürün değişimi sebebiyle yapılan iadelerde kargo masrafları alıcıya aittir.

 

- İade Ettiğim Ürünün Ödemesini Nasıl Alırım

Havale (Banka veya Ptt) ve Kapıda ödeme ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi için ayrıntılı hesap bilgilerinizi (ad,soyadı, banka ve şube adı, hesap numarası)  veya ad, soyad  TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı email ile info@salmarketi.com adresine veya 0543 522 8029 whatsapp numaramıza mesaj olarak iletmeniz gerekmektedir. İadeniz onaylandıktan sonra 1 ile 3 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir.

Kredi kartı ile yaptığınız siparişlerinizde iade ücreti ödemeyi yaptığınız karta yapılacaktır.

Bankanız hesap hareketlerine hemen yansıtmayabilir. Bir sonraki ay hesap hareketlerinizden ya da internet bankacılığından ilgili tutarı görebilirsiniz. Yine de görülemiyor ise konu ile ilgili kart sahibi, kartın bağlı olduğu bankanın çağrı merkezini arayarak  ayrıntılı bilgi alabilir.

treegrup