Ürün sepete eklenmiştir.
Sayfa başına dön
Müşteri Hizmetleri: 0212 512 1 512

Değerli Girişimciler;
Gün geçtikçe ön plana çıkan tesettür sektörünün en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan şallar, özellikle genç bayanların 1. tercihi haline gelmiştir.
Sizde yeni bir şal mağazası sahibi olmak ve tesettür sektöründe yerinizi almak istiyorsanız öncelikle ürünlerden iyi anlamanızın yanısıra sürekli yeni modellerde ve tarzlarda üretilen şal çeşitlerinin takibini iyi yapmanız gerekmektedir.

Öncelikle şal imalatcılarıyla çalışmaya dikkat etmelisiniz, sektörde eşarp ve şal imalatı yapan bir çok marka bulunmaktadır. Bunlar arasında yeni tarzları, güncel renkleri yakından takip eden ve fiyat olarak uygun firmaları bulmanız zaman alabilir.

Yukarıda fiyat olarak uygun kelimesini vurgulamamın sebebi ucuz şal çeşitleri eşarp'da olduğu gibi standart fiyatlarla satılmamaktadır.
Bilinen polyester eşarp modellerinin geneli toptan satış fiyatları olarak 5 TL ile 7 TL arasında değişmektedir, polyester şallarda bu durum 3,5 TL ile 16 TL arasındadır. Görüldüğü gibi şal gruplarında satış farkları yüksektir bu durum perakendeci müşterilerin ürün tedariği yaparken zorlanmasını sağlamaktadır.

Sektörde ürün çeşitine göre ön plana çıkan bazı markalar bulunmaktadır, bunları sektöre girdikten kısa süre sonra kolayca farkedebileceksiniz.

TOPTAN ŞAL SATIŞI